Logo Obozu Naukowego

Organizator

Organizatorami Obozu Naukowego Politechniki Warszawskiej 2022 są Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT oraz Life's Adventure Sp. z o.o. Partnerami Obozu są Politechnika Warszawska, Fundacja Inceptio i Klub Astronomiczny Almukantarat.

Stowarzyszenie KLATRAT jest odpowiedzialne za warstwę merytoryczną projektu, programy zajęć oraz zespół prowadzących zajęcia i wychowawców. Life's Adventure Sp. z o.o. jest podmiotem powołanym specjalnie na potrzeby organizacji Obozu i odpowiada za sprawy formalno-prawne oraz finansowe projektu. Partnerzy natomiast stanowią wsparcie merytoryczne i promocyjne dla projektu.

Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej realizowany jest od 2010 r. Z każdym rokiem prezentowana jest coraz bogatsza oferta praktycznych zajęć warsztatowych i wykładów popularnonaukowych, realizowanych przez coraz większe grono prowadzących, związanych już nie tylko z Politechniką Warszawską, ale także z Uniwersytetem Warszawskim, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i innymi uczelniami. To właśnie ta wyjątkowa kadra, tworząca autorskie programy zajęć i realizująca je z pasją, jest największym atutem naszego projektu. Wspaniałą atmosferę w trakcie Obozu zawdzięczamy również jego uczestnikom - zainteresowanej światem, poszukującej odpowiedzi na liczne pytania i zaangażowanej młodzieży.